Film z targów SAWO

SAWO jest ważną platformą biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji. Obok prestiżowych konkursów targom towarzyszą pokazy, konferencje i ciekawe prezentacje.

W tym roku w Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa udział wzięło ponad 300 wystawców z blisko 30 krajów. Ekspozycje liderów polskiego rynku, jak i wielu znanych producentów światowych marek, zajęły ponad 5000 m2 powierzchni, a odwiedziło je ponad 5000 profesjonalistów.

Targi SAWO słyną z bogatego programu wydarzeń, tworzonego przy współpracy z instytucjami, urzędami państwowymi, instytutami naukowymi, stowarzyszeniami oraz patronami medialnymi. Przypomnijmy również, że nasze stoisko otrzymało w tegorocznych targach nagrodę „Acanthus Aureus”.

Złoty akant dla SARY

Nagrody są przyznawane za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. „Cieszymy się, że nasze firmy zostały wyróżnione statuetką Złotego Akanta za najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej stoisko podczas targów Sawo 2016. Wyróżnienie cieszy nas ogromnie, ponieważ jest to zwieńczenie naszych długich przygotowań do poznańskich targów, na których zaprezentowaliśmy swoje najnowsze kolekcje. Zdajemy sobie sprawę, że celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z Klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, o który walczyliśmy przez prawie 25 lat naszej działalności. Statuetka wręczona przez kapitułę konkursową jest dla nas sygnałem, że nasze działania marketingowe prowadzone są w sposób nowoczesny i racjonalny, a nasza polityka reklamowa kierowana jest w sposób skuteczny” – podkreśla Hanna Pieścińska, koordynująca działania związane z tegorocznym SAWO.

Sawo 2016 (Firmy SARA oraz LEMIGO) from Cezary Brak on Vimeo.

Nie można wpisywać komentarzy pod tym postem.