Sara na targach A+A

Jeszcze więcej wystawców, jeszcze większy internacjonalizm, jeszcze bardziej wyspecjalizowani goście z najlepszych sektorów przemysłowych w tym firma Sara z 25-letnim doświadczeniem w produkcji odzieży roboczej. Targi A+A, które odbędą się w październiku w 2017 roku w Dusseldorfie, będą największymi międzynarodowymi targami w branży bezpieczeństwa i zdrowia w pracy.

Frankfurt, Monachium, Hanower, Berlin, Dusseldorf, Lipsk – rocznie w 24 niemieckich miastach odbywa się ponad 150 międzynarodowych targów, na których prezentuje się ponad 170 tysięcy wystawców. Rocznie wynajmują ponad 6 mln metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, a targi odwiedza ponad 10 milionów gości rocznie.

17-20 października…

W tych dniach wszystko w Dusseldorfie będzie się kręcić wokół bezpieczeństwa i higieny pracy. Już dziś wiemy, że A + A 2017 zaprezentuje najnowsze trendy i produkty z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzanie bezpieczeństwem w firmach. Wystawa przyniesie również rekordową liczbę 1 200 wystawców, którzy pochodzą ze wszystkich kontynentów świata.

„Rynek sprzętu ochrony osobistej jest uważany za szczególnie dynamiczny, a obecnie szacowany jest na około 18 miliardów euro na całym świecie. Aż 38% tej kwoty (5,8 mld euro) konsumowane jest na rynku europejskim, a eksperci szacują dalszy i dynamiczny wzrost tego rynku” – twierdzi Jacek Pieściński, właściciel firmy Sara.
Branżowa konferencja…

W tegorocznych targach A+A kluczową rolę odegra również konferencja PPE Specialist Conference, zatytułowana „Nowy Moment sprzedaży PPE w świecie cyfrowym”. Konferencja ta odbędzie się 18 października Centrum Kongresowym Süd. Z branży bezpieczeństwa przemawiać będą kluczowi pracownicy z takich firm jak Amazon Business, Lyreco, Honeywell Safety and Productivity Solutions Inc., Uvex Safety Group i Zamro.  W szczególności duża uwaga zostanie skupiona na wzroście handlu elektronicznego oraz współpracę B2B między producentami a dealerami.

„Firma Sara na targach A+A zaprezentuje przekrój swojej kolekcji, łącząc w sobie dwa kluczowe aspekty, które powinien posiadać doskonały produkt: innowacyjność oraz jakość. Z jednej strony chcemy pokazać się na targach Klientom zagranicznym jako producent z ogromnym doświadczeniem, ale również chcemy pokazać się jak polska firma wysoko postawiła poprzeczkę na rynku odzieży roboczej. Od zawsze kładziemy duży nacisk na każdy, nawet najmniejszy detal produkcji. Targi A+A to czas, aby dowiedzieli się o tym również Klienci zagraniczni” – podkreśla Adam Pieściński, który odpowiedzialny jest w firmie Sara za rozwój działu exportu.

Doświadczona załoga…

Nasz zespół handlowców będzie czekać również na naszych stałych Klientów z Polski, którzy co dwa lata licznie odwiedzają niemieckie targi bezpieczeństwa. Będziemy gotowi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty, oraz zaprezentować nowości, które dostępne będą w najbliższym czasie.

„Na targach w Niemczech występują bardzo silne więzy kooperacyjne, a tamtejsze firmy nieufnie patrzą na nowych dostawców. O zaufanie niemieckich jak i zagranicznych odbiorców trzeba długo zabiegać. Mamy świadomość, że aby osiągnąć pożądany efekt, nie wystarczy pojechać na targi tylko raz. Klient zagraniczny, podobnie jak w Polsce, bardzo skrupulatnie ocenia każdego nowego kontrahenta z którym ewentualnie chciałby w przyszłości współpracować. ” – ocenia Cezary Brak z działu marketingu, który doskonale zna niemieckie targi. „Z pewnością na każdym kroku widoczny jest wysoki profesjonalizm u organizatora targów, który do zagospodarowania ma ogromną powierzchnię.

Przed przystąpieniem do projektowania stoiska, podobnie jak miało to miejsce na targach Sawo w Poznaniu, nasza firma wykonała dokładną analizę wcześniejszych wystaw. „Chcielibyśmy, aby targi A+A były zwieńczeniem doświadczenia, które zbieraliśmy przez dwadzieścia pięć lat na polskim rynku. Chcemy tak przygotować stoisko, aby nie tylko zachęcało nowych Klientów ale również wiernie oddało charakter naszej firmy, która od zawsze produkuje odzież dla profesjonalistów. Warto podkreślić, że sam udział w targach to kontynuacja dokładnie sprecyzowanej ścieżki strategii marketingowej na najbliższe lata” – podkreśla Hanna Pieścińska, współwłaściciel firmy Sara.

Sara na targach A+A posiada stoisko numer C05 w hali numer 11. Zapraszamy!

Nie można wpisywać komentarzy pod tym postem.