Poznaj nas od nowej strony2!

Rok 2022 to wyjątkowy okres dla naszej firmy, obchodzimy bowiem 30-lecie swojego istnienia. To również czas w którym nasza firma kontynuuje długofalową wizję rozwoju, czego efektem jest wprowadzenie systemu ERP, ukończenie nowego centrum logistycznego oraz całkowicie innowacyjny system B2B. Wszystkie nasze poczynania mają na celu zwiększenie zadowolenia naszych Klientów oraz usprawnienie każdego procesu od zamówienia poprzez wysyłkę. Jesteśmy przekonani, że nasz stały rozwój przyczyni się do wzorowej współpracy.

Zaczynamy!

Nikt nie lubi zmian, my również. Dlatego postaraliśmy się, aby  nowy system B2B był przejrzysty, czytelny a nasi Klienci czerpali wielką satysfakcję z jego korzystania. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jak każdy nowy system, wymaga on przyzwyczajenia uzytkowników. Wierzymy, że nasi Klienci szybko nabiorą doświadczenia w jego korzystaniu a nowe funkcjonalności przyczynią się do dużo większej wygody pracy.

Czas na przełom! Przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Klientów instrukcję, która w bardzo dokładny sposób (krok po kroku) pozwala przyzwyczaić się do B2B i jednocześnie nauczyć się pierwszych kroków zarówno osobom, które świetnie poruszają się w świecie Internetu, jak i tym, których przerażają wszelkie nowości, które spotykają w komputerze.

KROK 1. Zaloguj się!

Jak każdy system komputerowy również i nasz potrzebuje login i hasło, aby móc się zalogować. W pierwszym kroku musimy wejść do systemu, co można zrobić klikając TUTAJ. Oczywiście nowy system B2B zawsze będzie pod ręką, wystarczy wejść na naszą stronę internetową pod adresem www.saraworkwear.com i skorzystać z górnego menu klikając na NOWE B2B.

Aby móc się zalogować potrzebujesz login (twój adres mailowy) oraz hasło. Każda firma otrzymała na dotychczasowy kontaktowy adres mailowy indywidualne hasło do logowania, które można również otrzymać bezpośrednio od swojego opiekuna firmy.

Możesz również skorzystać z opcji przypomnienie hasła po kliknięciu którego wystarczy wpisać swój adres mailowy, na który zostanie wysłany kod bezpieczeństwa, dzięki któremu możemy wygenerować nowe, unikalne hasło. To również idealny sposób, aby wygenerować nowe hasło w momencie, w którym zapomnieliśmy starego. Na życzenie możemy również wygenerować login oraz hasło dla kilku pracowników w firmie tak, aby każdy pracownik lub oddział składał osobne zamówienie.

KROK 2. Znajdź produkt

Górne menu pozwala w bardzo szybki sposób odnaleźć interesującą nas kategorię lub kolekcję.

Aby można było łatwo odszukać produkt, który Cię interesuje przygotowaliśmy wiele możliwości jego odnalezienia. Nasi Klienci sami mogą decydować jaki sposób preferują i jak wygodniej zamówić produkt. Pierwszą opcją jest górne menu na czarnym tle, które pozwala na wybór kategorii produktu (np. spodnie do pasa) albo kolekcji (np. standard winter).

Drugą opcją jest skorzystanie z wyszukiwarki i wpisanie nazwy produktu albo jego kodu. Ta opcja spodoba się głównie osobom, które znają doskonale naszą ofertę i chcą zamówić konkretny, pojedynczy produkt.

Trzecia opcja to sortowanie produktu. Pozwana ona na wyselekcjonowanie produktów według wybranego przez siebie parametru. Mamy do wyboru:

  • kategorię
  • model
  • kolor wiodący
  • kolor dodatkowy
  • rozmiar
  • skład
  • gramaturę

Ta opcja spodoba się najbardziej tym Klientom, którzy nie pamiętają wszystkich parametrów naszej odzieży, a w szybki sposób chcieliby wyselekcjonować ofertę przez konkretne parametry, np. szybko wyszukać zielone, bawełniane bluzy.

Za pomocą wyszukiwarki możemy w bardzo szybki sposób odnaleźć interesujący nas produkt, warunkiem jest jednak znajomość naszej oferty, bowiem musimy znać nazwę modelu lub jego nowy kod.

Za pomocą sortowania możemy odszukać produkty spełniające nasze określone kryteria. Ta opcja jest przydatna zwłaszcza tym osobom, które nie znają pełnej oferty.

KROK 3. Zamów!

W przypadku widoku listy (widok zalecany) możemy za pomocą strzałki skierowanej w dół rozwinąć każdy produkt. W ten sposób ukazują się nam wszystkie rozmiary dostępne w ofercie wraz z liczbą dostępnych sztuk oraz miejscem do wpisania liczby sztuk, które chcemy zamówić. Podane są również trzy ceny, które obowiązują na ten produkt w zależności od wyboru płatności, które wybierzemy w ostatnim kroku.

Jest to najszybszy możliwy sposób zamówienia produktu, jeżeli jednak chcemy wejść w dany produkt i zapoznać się z jego opisem, możemy to również uczynić klikając w strzałkę skierowaną w prawą stronę. W ten sposób wchodzimy w dany produkt, gdzie również znajduje się tabelka umożliwiająca zamówić dostępne rozmiary.

KROK 4. Podsumowanie!

To ostatni etap w którym następuje podsumowanie zamówienia. W tym miejscu można wybrać sposób płatności, który podzielony jest na cztery rodzaje w zależności od terminu.

Koszty przesyłki uzależnione są od kwoty i na terenie Polski koszty dostawy zamówień o wartości do 2 500,00 zł ponosi zamawiający. W przypadku zamówień powyżej tej kwoty przesyłka jest darmowa. Koszty przesyłek dla Klientów zagranicznych wyceniane są indywidualnie w zależności od konfiguracji zamówienia. W tym miejscu można również dodać miejsce (adres) do którego ma zostać wysłane zamówienie.

Warto zwrócić uwagę na pole UWAGA przy każdym zamawianym produkcie. Jest to miejsce w którym należy wpisać np. chęć umieszczenia logo na produkcie. W dolnej części  znajduje się miejsce na uwagi do całego zamówienia, gdzie można wpisać np. prośbę o wystawienie faktury z jutrzejszą datą.

NOWOŚCI

Nowy system B2B to nie tylko dużo atrakcyjniejsza szata graficzna. To przede wszystkim nowe funkcjonalności o które prosili nasi Klienci. W górnym menu po prawej stronie znajduje się dostęp do specjalnych zakładek, w których nasi Klienci mogą złożyć reklamację do swojego zamówienia, śledzić historię zamówień, zwrócić produkty czy zmienić swoje dane. To również pełen dostęp do dokumentacji i faktur.

W przypadku problemów z działaniem systemu wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: b2b@saraworkwear.com