Sara Workwear czołowy producent komfortowejwytrzymałejbezpiecznej odzieży roboczej.

Ubieramy najlepszych!


Kim jesteśmy?

Od 1992 roku produkujemy wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną. Obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku krajowego, a innowacyjna siła naszego przedsiębiorstwa znana jest już również poza granicami Polski. 

W procesie produkcji zaangażowanych jest blisko pół tysiąca pracowników. Dbamy o ciągły ich rozwój kwalifikacji oraz umiejętności, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów.

SZYCIE ODZIEŻY

Ponad 30 lat doświadczenia w szyciu odzieży

Od ponad 30 lat nasza firma oferuje innowacyjną oraz technicznie zaawansowaną odzież roboczą. Przez cały okres działalności rozpoznaliśmy wszelkie potrzeby użytkowników tworząc wszechstronne produkty dla większości pracowników. Nasza firma na terenie Grudziądza (województwo Kujawsko-Pomorskie) posiada własne, nowoczesne Centrum Dystrybucyjne, które daje gwarancję sprawnej obsługi stale powiększającego się grona naszych Klientów. Nasza dalsza ekspansja to nie tylko sprawniejsze zarządzanie magazynem, ale również błyskawiczna realizacja zamówień.

Od ponad 20 lat uszytą odzież znakujemy, aby nasi Klienci dumnie prezentowali własne logo na naszych produktach.

CZOŁOWY PRODUCENT ODZIEŻY ROBOCZEJ Z POLSKI

LICZBY, z których jesteśmy dumni

Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem naszych projektantów i technologów sprawia, że oferujemy produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

0
SZTUK ODZIEŻY W NASZYM MAGAZYNIE
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

gwarantuje naszym Klientom ciągłą dostępność produktów i sprawia, że oferujemy dostawy i serwis na najwyższym poziomie.

Zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów, dlatego nie tylko szyjemy ubrania, ale także je projektujemy. Nasz profesjonalny dział technologiczny stworzył dla wielu tysięcy Klientów projekty zgodny z ich preferencjami.

Pomagamy dobierać odpowiednie techniki produkcji, a także materiały i technikę znakowania.

0
%
POZYTYWNYCH OPINII
0
+
PRACOWNIKÓW
0
SZWALNI

Ciągły rozwój ...

monitor-1307227_1920
Zrzut ekranu 2023-01-12 090758
sarahaft3
2022-01-30