Odzież z taśmami odblaskowymi

Odzież odblaskowa znacząco zmniejsza ryzyko wypadków w wielu branżach. Produkty zaopatrzone w taśmy odblaskowe powinni zakładać przede wszystkim osoby, które pracują w okolicach dróg, ale także pracownicy wykonujący swoje obowiązki w pobliżu dużych maszyn, gdzie występuje bardzo duże zagrożenie dla zdrowia oraz życia. Taśmy odblaskowe w chwili obecnej są obowiązkowym elementem ubrań ostrzegawczych. Oczywiście ważny jest również odpowiedni materiał na którym powinniśmy zamieszczać taśmy.

Wiele firm chętnie wykorzystuje produkty, w których podstawowa tkanina oparta jest na jaskrawym kolorze. Tutaj świetnie sprawdza się nasza kolekcja odzieży odblaskowej High Visibility, która doceniana jest przez wielu pracowników narażonych na niebezpieczeństwo. Co jednak w przypadku, kiedy chcielibyśmy skorzystać z innej tkaniny podstawowej lub np. chcielibyśmy posiadać taśmę odblaskową na produkcie, który takiej taśmy nie posiada? Nasza firma jako jedna z pierwszych oferuje możliwość umieszczenia taśmy odblaskowej praktycznie na każdym dostępnym modelu znacząco poprawiając widoczność na drodze czy placu budowy każdego pracownika.

Nowoczesny sposób zaimplementowania taśmy

Umieszczenie taśmy odblaskowej na dowolnym produkcie to rozwiązanie oferowane przez naszą firmę dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym stosowanych przez najlepsze marki na całym świecie. Tego typu znakowanie zapewnia największą jakość wykończenia, a co najważniejsze zwiększa bezpieczeństwo pracowników. Materiał, który sprawia, że jesteśmy widoczni z większej odległości w czasie wykonywania naszych zadań, daje nam dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Zapewnia także komfort pracy w każdych warunkach atmosferycznych i o każdej porze roku.

Odzież z taśmami odblaskowymi

Wszyscy Klienci naszej firmy posiadają możliwość zamówienia produktu wraz z naniesieniem wysokiej jakości taśmy odblaskowej. Co najważniejsze taśmę możemy wykonać nawet na produkcie gotowym, będącym już na stanie magazynowym, dając duże pole wyboru względem naszej bardzo szerokiej gamy produktów. Przypomnijmy, że nasza obecna oferta to ponad 60 różnych modeli produktów, które dostępne są w 12 kolekcjach co tworzy nam ponad 300 różnych produktów, które czekają na zamówienie.

Zaimplementowanie taśmy odblaskowej na gotowym produkcie nie zmienia właściwości materiału, które nadal można wielokrotnie prać w warunkach domowych.


Nowoczesność

Nowe rozwiązanie możliwe jest dzięki posiadaniu przez naszą firmę najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych prze najlepsze marki na całym świecie oraz bardzo zaawansowane urządzenie, które zapewnia największą jakość wykończenia.

Rękawy i nogawki

Wysokiej jakości taśma odblaskowa może zostać umieszczona praktycznie na każdym elemencie nogawek oraz rękawów – nasza firma jako jedna z nielicznych jest w stanie taką taśmę zamieścić już w końcowym etapie produkcji.

Bezpieczeństwo

Rozwiązanie tego typu jest rekomendowane zwłaszcza w firmach, które wymagają środków ochrony osobistej. Pamiętajmy jednak, że taśmy odblaskowe są nie tylko elementem zwiększającym widoczność i bezpieczeństwo, ale również w wielu przypadkach stanowią doskonały element dekoracyjny i designerski.

Różne wzory taśm odblaskowych

Technologia materiałów odblaskowych 3M™ Scotchlite™ jest bardziej nowoczesna niż kiedykolwiek wcześniej. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ wykonany w technologii szklanych soczewek wykorzystuje miliony wysoce wydajnych, szklanych kulek, bardzo skutecznie odbijających światło ze wszystkich kierunków dzięki swojej budowie. Materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ wyjątkowo dobrze sprawdza się na odzieży ochronnej produkowanej przez naszą firmę.