CZŁOWIEK JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Od prawie 30 lat produkujemy wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną. Obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku krajowego, a innowacyjna siła naszego przedsiębiorstwa znana jest już również poza granicą Polski. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem naszych projektantów i technologów sprawia, że oferujemy produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

W procesie produkcji zaangażowanych jest blisko pół tysiąca pracowników. Dbamy o ciągły ich rozwój kwalifikacji oraz umiejętności, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów.

Aktualne ogłoszenia o pracę:

Wymagania:
– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie /znajomość j.niemieckiego lub innego będzie dodatkowym atutem/
– dobra organizacja pracy, sumienność, obowiązkowość
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– znajomość MS Office /Word, Excel, Power Point/
– obsługa urządzeń biurowych
– znajomość zagadnień eksportowych i ewentualne doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
– prowadzenie dokumentacji biurowej
– koordynacja zamówień i fakturowanie
– współpraca z księgowością, działem projektowym, działem marketingu i magazynem
– prowadzenie bieżącej korespondencji
– wysyłanie ofert
– wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem i zlecanych przez przełożonego

Oferujemy:
– ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– umowę o pracę po okresie próbnym
– atrakcyjny system wynagradzania
– możliwość dalszego rozwoju i stabilność zatrudnienia

wyślij swoje CV na: praca@saraworkwear.com wpisując w tytule “Praca: Export”

Zadania:
• zarządzanie pracą zespołu
• nadzorowanie terminowości i jakości wykonywanych prac w dziale
• nadzorowanie tworzenia dokumentacji technologicznej wyrobu
• nadzorowanie wdrażania nowych produktów
• wdrażanie standardów oraz optymalizacja procesów i kosztów w obszarze
• ścisła współpraca z działem produkcji, sprzedaży

Oferujemy:
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• interesującą pracę w rozwijającej się firmie z dużym potencjałem
• pełne wsparcie merytoryczne i techniczne w okresie wdrożenia na stanowisko

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego
• doświadczenia w pracy na stanowisku managerskim
• wysoko rozwiniętych umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem
• wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i organizacyjnych, zdolności przywódczych i komunikacyjnych
• umiejętności pracy pod presją czasu
• samodzielności, pomysłowości i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
• znajomości j. angielskiego minimum na poziomie podstawowym
• mile widziane doświadczenie w pracy w dziedzinie technologii odzieży

wyślij swoje CV na: praca@saraworkwear.com wpisując w tytule “Praca: Technologia”

Masz dodatkowe pytania?

Napisz lub zadzwoń!

praca@saraworkwear.com  /  +48 56 465 85 06

0
ZADOWOLONYCH FIRM
0
PRACOWNIKÓW
0
H
POMOC
0
SZWALNI
0
POZYTYWNYCH OPINII