CZŁOWIEK JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Od ponad 30 lat produkujemy wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną. Obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku krajowego, a innowacyjna siła naszego przedsiębiorstwa znana jest już również poza granicą Polski. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem naszych projektantów i technologów sprawia, że oferujemy produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

W procesie produkcji zaangażowanych jest blisko pół tysiąca pracowników. Dbamy o ciągły ich rozwój kwalifikacji oraz umiejętności, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów.

Aktualne ogłoszenia o pracę:

Firma SARA z siedzibą w Grudziądzu od blisko 30 lat produkująca wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

ZADANIA:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie Niemiec,
  • kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim,
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych w zakresie sprzedaży.

NASZE WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dyspozycyjność do wyjazdów do klientów na terenie Niemiec,
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy),
  • pełen pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania zleconych zadań,
  • profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.

Zainteresowanych zachęcamy do składania CV.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARA J. Pieściński H. Pieścińska Spółka komandytowa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Przesyłając nam swoje CV zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych przez SARA J. Pieściński H. Pieścińska Spółka komandytowa ul. Chełmińska 105, 86-300 Grudziądz, NIP 876-174-72-25 jako Administratora w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu. Dane podajecie Państwo dobrowolnie, w każdej chwili macie prawo do wycofania zgody.

Dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody.

Kontaktować się będziemy z wybranymi kandydatami.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz lub zadzwoń!

praca@saraworkwear.com  /  +48 56 465 85 06

0
ZADOWOLONYCH FIRM
0
PRACOWNIKÓW
0
H
POMOC
0
SZWALNI
0
POZYTYWNYCH OPINII